Nazywam się Aldona Polak-Kłosowska,  jestem Lekarzem Dermatologiem  (Warszawska Akademia Medyczna) oraz Lekarzem Medycyny Estetycznej (Podyplomowa Szkoła Medycyny Estetycznej w Warszawie). 

Gabinet dermatologiczny w warszawskim Wawrze prowadzę od 1993 roku.  Pomagam pacjentom w odzyskaniu i utrzymaniu zdrowia oraz poprawie wyglądu skóry.

Specjalizuję się w leczeniu osób dorosłych, przyjmuję również dzieci i młodzież od 10 r.ż – proszę o wcześniejszą telefoniczną informację przy zapisie. 

Od ponad trzydziestu lat zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci u dorosłych i młodzieży, a od kilkunastu lat również medycyną estetyczną. 

W roku 2007, po ukończeniu Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej w Warszawie, uzyskałam tytuł Lekarza Medycyny Estetycznej,  nadawany przez Polskie Towarzystwo Lekarskie i Międzynarodowe Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej. Od tego czasu, jako Lekarz Medycyny Estetycznej, wykonuję zabiegi z zakresu medycyny oraz dermatologii estetycznej. Specjalizuję się w odmładzaniu – walce z objawami starzenia, korekcji kształtu ust oraz peelingach chemicznych i leczeniu.

Kwalifikacje podnoszę również na bieżąco na licznych kursach doskonalących.